Kurumsal

Pharmax İlaç 2015 yılında %100 Türk sermayeli bir firma olarak kurulmuş, üretici ve ithalatçı firmalara satış pazarlama desteği sunmaya başlamıştır.

Firmamız 2016 yılında kendi ürünlerine yatırım yaparak büyüme ve gelişme hamlesini başlatmıştır.

Firmamız satış pazarlama ağını tüm Türkiye çapında genişleterek deneyimli kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Gelişen ve hızla değişen ilaç sektöründe sağlıklı büyüme hedefimizi, alanında uzman çalışanlarımız ve yeni iş ortaklarımız ile birlikte her geçen gün daha ileriye taşıyoruz.

Hastalar bizim önceliğimiz ve burada, Pharmax İlaç’da işimizin merkezinde yer alıyor. Her geçen gün, kim olduklarına veya nerede olduklarına bakılmaksızın herkesin ihtiyaç duyduğu ilaçlara eriştiği daha sağlıklı bir dünya yaratmaya çalışıyoruz. Tutkumuz bize ilham veriyor ve dünyanın her tarafındaki insanlar için daha iyi, daha sağlıklı ve daha uygun maliyetli bir gelecek sunma mücadelemizde başarılı olmamızı sağlıyor, bu vizyonu gerçek kılmaya yardımcı olacak dört temel prensibi yaşamamızı sağlıyor.

Kaliteli Sağlık Hizmetlerini Herkese Sunmaya Yardımcı Olmak
Yenilikçi Çözümler Sunmak için Farklı Düşünme
Kaliteli Ürünler ve Hizmetler Sağlamada Örneklerle Yol Gösterme
Bizi Her Zaman Bir Adım Önde Tutan Bir Tutku
İnsanların yaşamında gerçekten bir farklılık yaratma tutkusu paylaştığımız için, en iyisini sunma düşüncemiz ve bağlılığımız her zaman için bizi bir adım önde tutmayı sağlıyor. Ancak, burada durmuyoruz. Sorumlu bir şekilde davranmanın önemli olduğuna ve doğru şeyi yapmanın her zaman en iyi işletme mantığını sağladığına inanıyoruz.

Pharmax İlaç’a hoş geldiniz..!